Запрошуємо на прес-конференцію «Експерти закликають Верховну Раду врегулювати статус корінних народів України», Київ, 20 квітня

20 квітня об 11 год. в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ (вул.  Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему: «Експерти закликають Верховну Раду врегулювати статус корінних народів України».

В Україні існують три корінні народи, батьківщина яких – Крим: кримські татари, караїми і кримчаки. Експерти переконані, що їхні права потрібно узаконити, адже тоді Україна отримає реальний шанс вплинути на процеси, що відбуваються на півострові.

Що таке корінні народи? Чому українці, а також національні меншини, не можуть мати статусу «корінних народів»? Які основні положення законопроекту «Про корінні народи України», в чому полягають основні проблеми з його поданням та ухваленням? Яке значення для України в загальнонаціональному та міжнародному аспектах матиме ухвалення цього закону? Як ухвалення Закону «Про корінні народи України» може посилити вплив України на ситуацію в Криму?

Про це під час прес-конференції розкажуть:

Арсен Жумаділов, завідувач Відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу;

Наталя Беліцер, експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика;

Юлія Тищенко, експерт Українського незалежного центру політичних досліджень.

***

Реєстрація ЗМІ на місці.

Контактна особа: Марина Говорухіна 050 612 00 20.

Організатори заходу: Центр інформації про права людини та Коаліція з протидії дискримінації в Україні за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду «Відродження».