ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗВІТУ «НА МЕЖІ: ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ДИСКРИМІНАЦІЇ ТА НЕРІВНОСТІ В УКРАЇНІ», 14.08.15, Київ

14 серпня 2015 р. у Києві відбудеться презентація звіту «НА МЕЖІ: Вирішення проблем дискримінації та нерівності в Україні».

Це перше в Україні всеосяжне дослідження феномену дискримінації є результатом двох з половиною років спільної роботи міжнародної та низки українських правозахисних організацій, що здійснювалася за фінансової підтримки Європейської Комісії.

Майже 250-сторінкове видання висвітлює соціальні, законодавчі та політичні проблеми, з якими стикаються мешканці України у сфері реалізації своїх прав на рівність і недискримінацію. Автори пропонують рекомендації, в тому числі з урахуванням успішного міжнародного досвіду, для вирішення цих проблем в Україні на її шляху до європейської інтеграції.

Головним доповідачем на презентації звіту буде д-р Димитрина Петрова, авторка болгарського антидискримінаційного закону, який по праву вважається одним із найвдаліших у світі.

Це видання буде корисним для українських посадовців, політиків, інших фахівців, які мають відношення до вирішення проблем у сфері реалізації прав на рівність і недискримінацію в Україні.

Для реєстрації (обов’язкова) Ви можете скористатися Інтернет-формою:  http://goo.gl/forms/LLFoYvuxzE

Запрошеним учасникам з інших міст буде відшкодована вартість проїзду за наявності квитків в обидві сторони. Робочі мови заходу – українська, англійська, російська. 

Анотацію публікації можна завантажити за посиланням: http://gay.org.ua/publications/s-u.pdf (українською) та http://gay.org.ua/publications/s-e.pdf (англійською).

Контакти організаторів заходу:

Правозахисний ЛГБТ Центр «Наш світ», Коаліція з протидії дискримінації в Україні, TheEqualRightsTrust (Велика Британія)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (044) 296-34-24, (095) 273-03-09