Конкурс на отримання міні-грантів для громадських організацій у співпраці з органами місцевого самоврядування та органами державної влади

Коаліція з Протидії Дискримінації та ГО Центр “Соціальна Дія” запрошують до участі у конкурсі міні-грантів для проведення проектів метою яких є сприяння забезпеченню дотримання принципу недискримінації, покращення роботи державних органів та/чи органів місцевого самоврядування в цій сфері, просування та розробка місцевих позитивних дій.

Будуть розглядатися та підгримуватися лише місцеві ініціативи (рівень громади, селища, міста чи однієї області).

Конкурс проектних заявок відкрито для всіх зацікавлених організацій громадянського суспільства в Україні; перевагу отримають проекти, які передбачають співпрацю з органами місцевої влади та місцевого самоврядування. Організатори заохочують учасників конкурсу подавати заявки спільно з партнерськими організаціями. Термін виконання проектів не повинен перевищувати 4 місяців.

Проектні заявки будуть оцінюватися згідно наступних критеріїв:

1. Вибір проблеми та способу її вирішення. 

2. Адекватний вибір цільових груп.

3. Відповідність завдань цілям проекту.

4. Залучення партнерів з місцевих ОГС та органів місцевої влади.

5. Реалістичність результатів, прозорість моніторингу та оцінки реалізації проекту.

6. Обґрунтованість бюджету.

7. Попередній досвід виконання успішних проектів.

Заявка на отримання гранту має бути подана в електронному форматі згідно запропонованій формі, а її обсяг не повинен перевищувати 9 000 знаків з пробілами. Прийом заявок буде проводитися до 15 вересня 2015 року 12-00 за українським часом. Заявку, скан-копії реєстраційних документів, а також коротке CV організації-заявника необхідно надіслати на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із вказанням теми «заявка на отримання гранту». Про результати конкурсу усі заявники будуть поінформовані до 30 вересня 2015. ГО Центр “Соціальна Дія” залишає за собою право продовжити термін подання заявок, про що буде поінформовано заявників.

У випадку виникнення додаткових питань, просимо звертатися електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа «консультація». 

 

Конкурс проводиться в рамках проекту «Досягнення рівності: спільний підхід для покращення стану  рівності та недискримінації» за фінансової підтримки Європейської Комісії та Міжнародного Фонду “Відродження”. 

Завантажити форму подачі заявки