Коаліція з протидії дискримінації в Україні оголосить головних дискримінаторів 2016 року

12 грудня об 11.00, в Українському кризовому медіа-центрі ми назвемо тих, хто показав себе найбільшим дискримінатором у 2016 році. Антипремія буде вручена у трьох номінаціях: 

«Язик мій – ворог мій» (за найбільш дискримінаційне висловлювання);

«Реально Г» (за найбільш дискримінаційний вчинок); 

«Дискримінація «в законі» (за найбільш небезпечну та дискримінаційну законодавчу ініціативу). 

Серед номінантів премії: Арсен Аваков, Антон Геращенко, Олег Барна, Євген Ніщук та інші посадовці. Спікери не оминуть увагою Верховну Раду, Кабінет Міністрів України, сільську раду села Лощинівка, ресторан Vapiano у Львові. Усі переможці отримають дипломи ступеня з дискримінації та символічні подарунки – шори, які символізують обмеженість у поглядах та діях. 

Також буде вручена спеціальна відзнака за найдискримінаційнішу рекламу за версією фейсбук спільноти. 

Спікери: Влад Фісун (радіо “Аристократи”), Уляна Пчолкіна (Newsone), Ольга Веснянка (Коаліція з протидії дискримінації), Зорян Кісь (Freedom House), 

Олена Пашковська (Кампанія проти дискримінації).

Реєстрація на захід обов’язкова. Контактна особа: Ірина Текучова, емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. 093 658 63 10 

Організатори прес-конференції – ГО Центр “Соціальна дія” у співпраці з Коаліцією з протидії дискримінації в Україні та Кампанією проти дискримінації  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».