У Варшаві зустрілися коаліції з протидії дискримінації семи європейських країн

10411413 10152704239898397 4756929194915324109 nУ Варшаві відбулася зустріч коаліцій та партнерств щодо протидії дискримінації семи центрально- та східноєвропейських країн United for Equality (Об’єднані заради рівності), у якій взяли участь представники та представниці 35 неурядових організацій.

Метою зустрічі було посилення правових, адвокаційних та комунікаційних стратегій задля збільшення підтримки ідей рівності та забезпечення ефективних антидискримінаційних політик у відповідних регіонах.

Триденна зустріч була організована Open Society Foundation (OSF) та Polish Society for Antidiscrimination Law за фінансової підтримки OSF i Eurasia Foundation.

Від імені Коаліції з протидії дискримінації в Україні у ній взяли зустріч менеджерка програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Ліана Мороз, голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик, віце-президентка із зовнішньої політики ВМГО «Генерація успішної дії» Юлія Сачук, голова ради Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко та співкоординаторка проекту «Без Кордонів» Центру «Соціальна дія» Ірина Федорович.