ЗМІЦНЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ КОАЛІЦІЇ З ПРОТИДІЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ В УКРАЇНІ ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ НАВЧАЛЬНО-ПРОСВІТНИЦЬКИХ ЗАХОДІВ

Організація, що виконує проект: Громадська організація «Центр Громадянських Свобод»

Мета проекту: сприяти підвищенню організаційного потенціалу КПД та її членів за допомогою розробки та реалізації комплексу інноваційних освітніх заходів, як для самих членів Коаліції, так і для її цільових груп.

Очікувані результати:

  1. Проведено 10 освітніх заходів для членів КПД;
  2. Проведено 4 інноваційні освітні заходи для цільових груп КПД;
  3. Здійснене регулярне оновлення сайту КПД (до 60 оригінальних матеріалів);
  4. Створенобазу даних авторських методик членів КПД в галузі навчання та просвітництва;
  5. Встановлено зв’язки з Департаментом ОБСЄ/БДІПЛ з недискримінації та толерантності (ODIHR/TANDIS), Мережею освіти з прав людини Ради Європи, пулом тренерів Ради Європи, Освітніми програмами Програми глобальної адвокації  ОВКПЛ ООН, Освітніми програмами «IFOR» та інше;
  6. Проведена низка робочих зустрічей та консультацій з представниками МЗС, Офісу керівника Проектів ОБСЄ та ОБСЄ/БДІПЛ для забезпечення участі КПД у освітніх заходах, що реалізовуватимуться в Україні в рамках головування  ОБСЄ за пріоритетом «освіта без дискримінації».

Дана пропозиція направлена на підвищення якості освітньої та просвітницької роботи КПД шляхом навчання її членів інноваційним методикам розробки та проведення таких заходів та ознайомлення з найкращим міжнародними практиками в даній сфері, а також шляхом пілотування інноваційних освітніх ініціатив для цільових груп КПД.