Розробка та запуск антидискримінаційної інформаційно-просвітницької кампанії Коаліції з протидії дискримінації в Україні

Logo IconОрганізація, що виконує проект: Центр інформації про права людини

Мета проекту: розробка концепції та запуск інформаційно-просвітницької антидискримінаційної кампанії, яка має на меті підвищити поінформованість молоді щодо проблематики дискримінації та її негативного впливу.

 

Очікувані результати:

Результатом проекту стане запуск інформаційно-просвітницької антидискримінаційної кампанії, яка у короткостроковій перспективі через конкретні ситуації продемонструє молоді, що таке дискримінація, формуватиме неприйняття та негативне ставлення до цього явища, а в довгостроковій перспективі сприятиме визнанню цієї проблеми у публічному дискурсі та активізує суспільну дискусію щодо дискримінації.

Результати проекту у вигляді детальної концепції та календарного плану кампанії будуть розіслані організаціям-учасницям КПД, які зможуть у подальшому братися за втілення окремих елементів кампанії. Також будуть розроблені елементи впізнаваності кампанії (лого, бренд-бук) запущені рамкові інтернет-елементи кампанії (сайт, профілі в соцмережах), що зробить можливим старт он-лайнового етапу кампанії.

Термін реалізації: 1 грудня 2013 року – 30 серпня 2014 року

Підтримано: Міжнародний фонд "Відродження"