Український Індекс корпоративної рівності

H45nra10Організації, що виконують проект:

ВБО «ТОЧКА ОПОРИ», Жіночий Консорціум України та Національна Асамблея інвалідів України,  в рамках діяльності Коаліції з протидії дискримінації.

Даний проект спрямований на виконання двох ключових завдань:

 

1.Налагодити співпрацю бізнесу з громадськими організаціями, що представляють інтереси окремих дискримінованих груп (ЛГБТ, жінки, люди з інвалідністю) та ініціювати процес аналізу корпоративних політик забезпечення рівності та поваги до різноманіття, що використовуються транснаціональними, іноземними та вітчизняними компаніями.

2. Розробити приклади кращих практик підготовки та впровадження корпоративних політик з рівності та поваги до різноманіття, запропонувати бізнесу використовувати ці напрацьовані приклади та проводити навчання для бізнесу (з теми попередження нерівності та дискримінації). 

Очікувані результати: Значна частка бізнес компаній матимуть впроваджену антидискримінаційну політику, 40% HR менеджерів найбільших компаній пройдуть спеціальні тренінги з впровадження антидискримінаційної політики та процедур серед персоналу. Буде створено інформаційний ресурс для бізнесу з метою надання готового рішення (антидискримінаційний нормативний пакет для підприємства).    

Термін та план реалізації:

I.         етап «Розробка інформаційного ресурсу для бізнесу» - з 17 березня 2014 року по 31 травня 2014 року.

II.      етап «Індекс корпоративної рівності» з 17 березня 2014 року по 31 травня 2014 року.

III.   етап «Проведення тренінгів для HR менеджерів» з 01 серпня 2014 року по 28 лютого 2015 року.

Підтримано: Міжнародним Фондом «Відродження».

Партнери проекту: Європейська бізнес асоціація (EBA), Американська торгівельна палата (ACC), корпорація ЛІГА:ЗАКОН.