Протокол № 7 наради Експертної групи при Коаліція з протидії дискримінації в Україні — № 2 загальних зборів Коаліції

17 жовтня 2012 року відбулася сьома нарада Експертної групи при Коаліції, суміщена з другими загальними зборами КПД. Захід відбувся за участю 10 експертів і запрошених осіб. На зустрічі визначено дві іпостасі Коаліції, обговорено перспективи розвитку та впровадження антидискримінаційного законодавства в Україні, доцільність спеціальних публічних заяв Коаліції у зв’язку з прийняттям законів «Про Єдиний державний демографічний реєстр» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмежень у використанні допоміжних репродуктивних технологій)», проблематику дискримінації у виборчому процесі, доцільність доповнення переліку антидискримінаційних ознак, які містяться в засадничому Меморандумі Коаліції, питання вдосконалення процедур Коаліції та розроблення бренду Коаліції, а також підготовку конференції «Формування та впровадження антидискримінаційного законодавства в Україні: роль громадських організацій» у листопаді 2012 року.
Формат документа — PDF.

Завантажити документ


Протокол № 6 робочої зустрічі експертів Коаліції з протидії дискримінації в Україні у рамках проекту «Антидискимінаційна дія: час змін»
15 травня 2012 року відбулася шоста експертна зустріч за проектом «Антидискримінаційна дія: час змін», участь у якій узяли 19 фахівців. На зустрічі представлено нових експертів, обговорено підготовку міжнародного семінару для учасників Коаліції, спільний план медіазаходів Коаліції та Центру інформації про права людини, визначено шляхи висвітлення діяльності Коаліції в Інтернеті, обговорено стратегію реагування Коаліції на урядовий проект Закону України «Про запобігання та протидію дискримінації в Україні», внесено пропозиції щодо залучення до складу Коаліції нових учасників.
Формат документа — Microsoft Word.
Завантажити документ


Протокол № 5 робочої зустрічі експертів Коаліції з протидії дискримінації в Україні
31 березня 2012 р. відбулася п’ята експертна нарада за проектом «Антидискримінаційна дія: час змін», участь у якій узяли 13 фахівців. На зустрічі представлено нових експертів, обговорено реагування Коаліції на запит Мін’юсту України щодо подання пропозицій до плану заходів на виконання Указу Президента України «Про Стратегію боротьби з дискримінацією в Україні», визначено порядок прийняття рішень у КПД, розглянуто нові ініціативи учасників Коаліції щодо розширення антидискримінаційної діяльності.
Формат документа — pdf.
Завантажити документ


Протокол експертної зустрічі на тему “Протидія дискримінації в Україні. Формування антидискримінаційної політики”
15 липня 2011 р. програмою «Верховенство права» міжнародного фонду «Відродження» було проведено експертну зустріч, у якій взяло участь 20 фахівців з правозахисту. Основною темою зустрічі стало обговорення напрацювань проекту «Антидискримінаційна дія» та вироблення подальших кроків щодо протидії дискримінації в Україні.
Формат документа — Microsoft Word.
Завантажити документ


Протокол №3 робочої зустрічі експертів у рамках проекту «Антидискимінаційна дія»
2 липня 2011 р. відбулася третя експертна нарада за проектом «Антидискримінаційна дія», участь у якій узяли 13 фахівців. На зустрічі представлено нових експертів, внесено низку нових пропозицій і поправок до законопроекту «Про захист від дискримінації», що розробляється консультантами проекту, обрано координатора Коаліції з протидії дискримінації (КПД) в Україні, окреслено активності для нової проектної пропозиції в галузі протидії дискримінації.
Формат документа — Microsoft Word.
Завантажити документ


Протокол №2 робочої зустрічі експертів у рамках проекту «Антидискимінаційна дія»
7 травня 2011 р. відбулася друга експертна нарада за проектом «Антидискримінаційна дія», участь у якій узяли дев’ятеро фахівців. На зустрічі представлено нових експертів, проаналізовано Національний план дій з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, внесено низку принципових пропозицій до законопроекту «Про захист від дискримінації», що розробляється консультантами проекту з правових питань.
Формат документа — Microsoft Word.
Завантажити документ


Протокол №1 робочої зустрічі експертів у рамках проекту «Антидискимінаційна дія»

26 лютого 2011 р. відбулася перша нарада експертів за проектом «Антидискримінаційна дія». На зустрічі прийнято принципові рішення щодо стратегії протидії дискримінації, проаналізовано стан вітчизняного антидискримінаційного законодавства, проведено огляд відповідних європейських стандартів. Експерти сформулювали бачення концепції вдосконаленого вітчизняного антидискримінаційного законодавства, погодили базовий перелік антидискримінаційних ознак, до якого увійшло 22 позиції, визначили деякі меседжі меморандуму про створення антидискримінаційної коаліції, який зараз розробляється. 31 березня 2011 р., після тривалих консультацій з експертами щодо змісту протоколу, його фіналізовано.
Формат документа — Microsoft Word.

Завантажити документ