Як приєднатись?

Шановні колеги та колежанки!

Дякуємо Вам за зацікавлення можливістю членства у Коаліції з протидії дискримінації в Україні.

Нагадуємо, що членами Коаліції можуть бути громадські та благодійні організації, легалізовані в Україні згідно з законодавством, інші організації громадянського суспільства, які висловлюють готовність брати участь у діяльності Коаліції відповідно до Меморандуму учасників Коаліції з протидії дискримінації в Україні, Положення про Коаліцію з протидії дискримінації в Україні та інших документів Коаліції.

Для набуття членства в Коаліції уповноваженому представнику/представниці організації потрібно:

$11)   подати заяву про вступ до Коаліції із протоколом (витягом із протоколу), який містить відповідне рішення уповноваженого керівного статутного органу Організації, що подає заяву. У заяві слід зазначити:

- факт визнання та підтримки Меморандуму учасників Коаліції з протидії дискримінації в Україні;

- факт ознайомлення із внутрішніми документами Коаліції з протидії дискримінації в Україні та їх визнання;

- прізвище та ім’я, контактний телефон та електронну скриньку представника/представниці Організації у взаємовідносинах із Коаліцією з протидії дискримінації в Україні.

2) подати контактну інформацію (повна назва українською та англійською мовами, посилання на web-сайт та соціальні мережі) про Організацію та опис її діяльності у сфері запобігання та протидії дискримінації.

Коаліція приймає рішення про прийняття заявника до свого складу на підставі поданих ним документів та за наявності двох позитивних рекомендацій від чинних членів Коаліції.

З додаткових питань щодо приєднання до Коаліції з протидії дискримінації в Україні просимо звертатись до співголови Коаліції Назарія Боярського (+380 50 411 20 42, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).